Здати житло

Про нас

Posutochno.com.ua - український сервіс пошуку подобової оренди житла без посередників. Це сайт для людей, які хочуть здати або зняти квартиру на своїх умовах. Тут ви можете розмістити своє оголошення про здачу апартаментів, або ж знайти і забронювати необхідне житло в будь-якому місті України безпосередньо у власника. На сайті можна обговорити всі питання, щодо здачі квартири, для цього потрібно всього лише створити обліковий запис.

Добова оренда житла - це мастхев для відрядних, мандрівників, а також тих, хто вирішив відправитися на пару днів в інше місто. Оренда апартаментів подобово є чудовою альтернативою готелю. Скориставшись послугами сайту Posutochno.com.ua, ви зможете істотно заощадити час. На сайті є все для швидкого і зручного пошуку квартир, щоб знайти ідеально підходящу квартиру, скористайтеся фільтрами - виставте ціну, а також необхідні вам умови. При виникненні питань, щодо житла, ви можете зв'язатися з власником безпосередньо - контакти вказані під оголошенням.

Відмінність Posutochno.com.ua від інших порталів оренди:

  • Один з найвідоміших і популярних сайтів подобової оренди квартир, адже працює з 2007 року;
  • На сайті можна знайти квартиру в будь-якому, навіть найменшому містечку України;
  • Адміністрація сайту йде на зустріч клієнтам і завжди вирішує технічні проблеми;
  • Всі оголошення проходять модерацію, адже репутація для нас на першому місці.Одне з головних переваг роботи з Posutochno.com.ua - відсутність посередників і інших третіх осіб. Всі оголошення на сайті надані безпосередньо власниками квартир, тому під оголошенні є докладний опис апартаментів з великою кількістю фото. У кілька кліків ви можете знайти для себе ідеально підходящу квартиру, не схожу ні на одну іншу, в той час як всі готельні номери зроблені неначе "під копірку".

Posutochno.com.ua. - це вибір тих, хто цінує комфорт і затишок.