Здати житло

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

 

 • Дотримання політики конфіденційності 
 •  

  Posutochno з граничною серйозністю ставиться до всіх питань збереження вашої конфіденційної інформації. Сайт у безпеці зберігає всі ваші дані та обробляє їх виключно відповідно до законодавчої бази України, а також відповідно до положень Генерального регламенту про захист персональних даних та у певних випадках. Конфіденційність, що діє, стосується абсолютно всіх клієнтів сайту Posutochno, а також послуг, додатків і продуктів, які можуть бути розміщені на сайті. Приймаючи умови чинної Політики конфіденційності, ви автоматично погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних.

   

  1. Як ми збираємо ваші персональні дані 

   

 • реєструються на сайті та створюють обліковий запис;
 • зв'язуються з адміністрацією через сайт або телефон;
 • відвідують сайт;
 • розміщують оголошення або замовлення на сайті.
 •  

  1. Які особисті дані ми збираємо?

   

 • Ім'я користувачів та паролі 
 •  

 • Cookie-файли
 •  

 • Як ми використовуємо ваші особисті дані? 
 •  

  Персональні дані користувачів збираються та зберігаються для того, щоб забезпечити роботи сайту Posutochno, щоб керувати вашим обліковим записом, надавати замовлені послуги та керувати ними, також з метою інформування щодо всіх змін у послугах, оновлення сервісу та новинах проекту, щоб тримати зв'язок з користувачем у у разі виникнення проблем та питань, а також для того, щоб оновлювати та підтримувати облікові записи користувачів з метою захисту облікових записів від шахрайських дій. Створюючи обліковий запис на сайті Posutochno ви розумієте та приймаєте той факт, що працівники сайту має право надсилати інформацію про новини та пропозиції, які будь-яким чином можуть вас стосуватися, на вашу адресу електронної пошти. Однак, у вас є можливість відписатися від такого розсилання. Якщо сайт Posutochno буде проданий або переданий у користування, то керівництво сайту має повне право передавати абсолютно всю інформацію про користувачів сайту новому користувачеві або власнику сайту, при цьому не отримуючи заздалегідь схвалення та згоду від користувачів. Сайт Posutochno не використовує особисті дані користувачів жодним іншим чином, крім випадків, зазначених вище, крім цього він залишає за собою право передавати такі дані правоохоронним органам, судам та іншим представникам, якщо цього вимагає законодавство.

   

  1. Відповідальність Користувача

   

  Відповідальність за всю інформацію, яку користувачі розміщують на сайті, лежить безпосередньо на них самих. Тому користувач зобов'язаний самостійно прорахувати всі ризики, які можуть виникнути після того, як він зробить загальнодоступною інформацію особистого характеру (телефон, адреса і т.д.). Posutochno має повне право зупинити ваше надання послуг у тому випадку, якщо інформація, яку ви надаєте, є неправдивою або помилковою, або ж складається з чужої вкраденої особистої інформації.

   

  1. Права Користувача 

   

  У вас є можливість самостійно переглядати та редагувати особисту інформацію в особистому кабінеті на сайті Posutochno, або ж звернутися за допомогою до служби підтримки. Відповідно до Генерального регламенту про захист персональних даних, щоразу, коли ви даєте сайту Posutochno свою згоду на використання особистих даних, ви можете в будь-який час змінити своє рішення і відмовитися від цієї згоди. Ви можете відкликати свою згоду щодо обробки особистих даних нашим сайтом. Крім цього, ви можете в будь-який час запросити у сайту Posutochno копію будь-якої інформації про вас. Якщо така потреба, просто зверніться до служби підтримки. Однак, зверніть увагу на те, що якщо ви захочете видалити свої персональні дані, то сайту Posutochno це може завадити надавати вам послуги на належному рівні. 

   

  1. Посилання на інші сайти 

   

  Враховуйте той факт, що через посилання, які розміщуються на сайті Posutochno, ви можете переходити на сайти інших компаній, де Posutochno не зможе контролювати збір інформації про користувачів. Подібні сайти працюють самостійно та не є зоною нашого контролю. Тому в разі використання вами інших сайтів порядок обробки ваших особистих даних регулюватиметься згідно з політикою конфіденційності цих сайтів. Це ви хочете використовувати сайти, посилання на які розташовані на Posutochno, радимо перш за все ознайомитися з політикою конфіденційності. Також ви повинні розуміти, що якщо ви вирішуєте відвідати сайт, це буде повністю лежати на вашій відповідальності і всі ризики ви берете на себе. Крім того, сайт Posutochno не несе відповідальності за зміст подібних сайтів, а також за інформацію, продукти та послуги, які ви можете отримати на цих сайтах, або за будь-яке інше використання сайтів. Posutochno може в будь-який час видалити посилання на власний розсуд. Ви розумієте, що розміщення на сайті Posutochno посилання на будь-який інший сайт не передбачає об'єднання з сайтом Posutochno .

   

  1. Як ми захищаємо ваші персональні дані?

   

  Сайт Posutochno гарантує, що всі особисті дані, отримані від користувача, будуть надійно збережені. Сайт виконує всі необхідні технічні вимоги та здійснює перевірки безпеки з метою уникнення втрат, неправильного використання, редагування, а також незаконного доступу сторонніх осіб до особистої інформації користувача.

   

  1. Як довго ми зберігатимемо ваші персональні дані?

   

  Щоразу, коли сайт збирає або обробляє особисті дані користувачів, він зберігає їх доти, доки це не буде потрібно для виконання операцій, для яких збиралася інформація. Після закінчення цього періоду зберігання дані користувачів повністю видаляються.

   

  1. Зміна правил політики конфіденційності

   

  Сайт Posutochno має повне право на власний розсуд вносити зміни або виконувати оновлення політики конфіденційності, розміщуючи на сайті нову її версію, при цьому попередньо не повідомляючи про це користувачів. Щоб бути в курсі всіх оновлень та змін чинної політики конфіденційності, радимо переглядати цю інформацію.

   

  1. Як зв'язатися з нами?

  З питань, що стосуються Політики конфіденційності, звертайтесь до служби підтримки сайту